Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Insert
cs: Vložit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Options
cs: Možnosti

en: Example
cs: Příklad

en: Color
cs: Barvy

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Video URL
cs: Adresa URL videa
