Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Theme
id: Tema

en: Options
id: Opsi

en: Example
id: Contoh

en: Loop
id: Pengulangan

en: Color
id: Warna

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Red
id: Merah

en: White
id: Putih
