Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Theme
ja: テーマ

en: Options
ja: オプション

en: Example
ja: 例

en: Loop
ja: ループ

en: Color
ja: 色

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Red
ja: レッド

en: White
ja: 白

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Start time
ja: 開始日時

en: Video URL
ja: 動画URL

en: Instagram
ja: インスタグラム
