Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Available plugins
kn: ಲಭ್ಯ ಪ್ಲಗ್ಇನ್‍ಗಳು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ
