Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Insert
lv: Ievietot

en: Theme
lv: Tēma

en: Options
lv: Iespējas

en: Example
lv: Piemērs

en: Loop
lv: Cilpa

en: Color
lv: Krāsa

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana
