Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Insert
sv: Infoga

en: Theme
sv: Tema

en: Options
sv: Alternativ

en: Example
sv: Exempel

en: Color
sv: Färg

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Red
sv: Röd

en: White
sv: Vit

en: Available plugins
sv: Tillgängliga plugins

en: Light
sv: Ljust

en: Start time
sv: Starttid

en: Picasa Slideshows
sv: Bildspel i Picasa

en: Video URL
sv: URL för video

en: Dark
sv: Mörkt
