Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Color
te: రంగు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
