Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Insert
tr: Ekle

en: Theme
tr: Tema

en: Options
tr: Seçenekler

en: Example
tr: Örnek

en: Loop
tr: Döngü

en: Color
tr: Renk

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Red
tr: Kırmızı

en: White
tr: Beyaz

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Game Videos
tr: Oyun Videoları

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı

en: Video URL
tr: Video URL adresi
