Video Filter (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Theme
az: Tema

en: Options
az: Seçimlər

en: Loop
az: Döngə

en: Color
az: Rəng

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
