Video Filter (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Insert
ca: Insereix

en: Theme
ca: Tema

en: Options
ca: Opcions

en: Example
ca: Exemple

en: Loop
ca: Bucle

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Light
ca: Clar

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Dark
ca: Fosc
