Video Filter (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Theme
el: Θέμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Color
el: Χρώμα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: White
el: Λευκό
