Video Filter (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Insert
et: Sisesta

en: Theme
et: Teema

en: Options
et: Valikud

en: Loop
et: Silmus

en: Color
et: Värv

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine
