Video Filter (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Theme
hi: थीम

en: Options
hi: विकल्प

en: Example
hi: उदाहरण

en: Color
hi: रंग

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Video URL
hi: वीडियो यूआरएल
