Video Filter (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Insert
pl: Wstaw

en: Theme
pl: Skórka

en: Options
pl: Opcje

en: Example
pl: Przykład

en: Loop
pl: Pętla

en: Color
pl: Kolor

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Red
pl: Czerwony

en: White
pl: Biały

en: Available plugins
pl: Dostępne wtyczki

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Show related videos
pl: Pokaż powiązane filmy

en: Player Width
pl: Szerokość odtwarzacza

en: Player Height
pl: Wysokość odtwarzacza

en: Light
pl: Jasny

en: You may insert videos with [video:URL]
pl: Możesz dodać filmy używając [video:URL]

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Show info
pl: Pokaż informacje

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Dark
pl: Ciemny
