Video Filter (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Insert
ro: Inserare

en: Theme
ro: Temă

en: Options
ro: Opțiuni

en: Example
ro: Exemplu

en: Loop
ro: Buclă

en: Color
ro: Culoare

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Red
ro: Roșu
