Video Filter (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: None
sl: Brez

en: Theme
sl: Tema

en: Options
sl: Možnosti

en: Color
sl: Barva

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela
