Video Filter (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Insert
da: Indsæt

en: Theme
da: Tema

en: Options
da: Valg

en: Example
da: Eksempel

en: Color
da: Farve

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Red
da: Rød

en: White
da: Hvid

en: Video Filter
da: Videofilter

en: Light
da: Lyst

en: Start time
da: Start tid

en: Dark
da: Mørkt
