Video Filter (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Theme
fa: پوسته

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Loop
fa: حلقه

en: Color
fa: رنگ

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Red
fa: قرمز

en: White
fa: سفید

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
