Video Filter (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Theme
gl: Tema

en: Options
gl: Opcións

en: Example
gl: Exemplo

en: Loop
gl: Bucle

en: Color
gl: Cor

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Red
gl: Vermello

en: White
gl: Branco

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Show related videos
gl: Amosar os videos relacionados

en: Show video title
gl: Amosar o título do vídeo

en: Dark
gl: Escuro
