Video Filter (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Insert
it: Inserisci

en: Theme
it: Tema

en: Options
it: Opzioni

en: Example
it: Esempio

en: Loop
it: Iterazione

en: Color
it: Colore

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: White
it: Bianco

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Light
it: Chiaro

en: Start time
it: Punto di inizio

en: Dark
it: Scuro
