Video Filter (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Theme
lt: Tema

en: Options
lt: Nustatymai

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Loop
lt: Ciklas

en: Color
lt: Spalva

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: Light
lt: Šviesi

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Dark
lt: Tamsiai
