Video Filter (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Insert
mn: Оруулах

en: Theme
mn: Загвар

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
