Video Filter (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Color
my: အရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
