Video Filter (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Theme
oc: Tèma

en: Options
oc: Opcions

en: Example
oc: Exemple

en: Loop
oc: Bocla

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Red
oc: Roge

en: White
oc: Blanc
