Video Filter (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Center
pt: Central

en: Insert
pt: Inserir

en: Theme
pt: Tema

en: Options
pt: Opções

en: Example
pt: Exemplo

en: Loop
pt: Laço

en: Color
pt: Cor

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Red
pt: Vermelho

en: White
pt: Branco

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Show related videos
pt: Mostrar vídeos relacionados

en: Player Width
pt: Largura do player

en: Start time
pt: Hora de início

en: Show info
pt: Mostrar info

en: Video URL
pt: URL do vídeo

en: Dark
pt: Escuro
