Video Filter (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Color
ug: رەڭ

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Red
ug: قىزىل

en: White
ug: ئاق

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت
