Video Filter (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Theme
eu: Tema

en: Options
eu: Aukerak

en: Example
eu: Adibide

en: Color
eu: Kolore

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
