Video Filter (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Theme
fi: Teema

en: Options
fi: Valinnat

en: Example
fi: Esimerkki

en: Loop
fi: Kierros

en: Color
fi: Väri

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Red
fi: Punainen

en: Light
fi: Vaalea

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Dark
fi: Tumma
