Video Filter (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Options
mr: विकल्प

en: Example
mr: उदाहरण

en: Color
mr: रंग
