Video Filter (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Color
th: สี

en: Red
th: แดง
