Video Filter (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Insert
vi: Chèn

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Example
vi: Ví dụ

en: Loop
vi: Lặp

en: Color
vi: Màu sắc

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Red
vi: Đỏ

en: Available plugins
vi: Trình cắm có sẵn

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Light
vi: Nhẹ

en: Start time
vi: Thời điểm đầu:

en: Show info
vi: Hiện thông tin

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Allow multiple sources
vi: Cho phép nhiều nguồn
