Video Filter (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Left
bo: གཡོན
