Video Filter (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Color
km: ពណ៌

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
