Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: File
ar: ملف

en: Link
ar: رابط

en: Label
ar: التسمية

en: Format
ar: التنسيق

en: Paths
ar: مسارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Sources
ar: المصادر

en: Source
ar: المصدر

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: UUID
ar: المعرف UUID
