Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: File
es: Archivo

en: Link
es: Enlace

en: Label
es: Etiqueta

en: Format
es: Formato

en: Paths
es: Rutas

en: Uploaded file
es: Archivo subido

en: Created
es: Creado

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Sources
es: Fuentes

en: Source
es: Origen

en: Language code
es: Código de idioma

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.

en: The language code.
es: El código de idioma.
