Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: File
hr: Datoteka

en: Link
hr: Poveznica

en: Label
hr: Oznaka

en: Format
hr: Oblik

en: Paths
hr: Putanje

en: Created
hr: Stvoreno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Sources
hr: Izvori

en: Source
hr: Izvor

en: Language code
hr: Kôd jezika
