Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл

en: Label
os: Нысан

en: Format
os: Формат
