Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: Link
sk: Odkaz

en: Label
sk: Označenie

en: Format
sk: Formát

en: Paths
sk: Cesty

en: Created
sk: Vytvorené

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Sources
sk: Zdroje

en: Source
sk: Zdroj

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: The language code.
sk: Kód jazyka.
