Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Link
sq: Lidhje

en: Created
sq: Krijuar

en: Sources
sq: Burimet

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
