Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Link
sv: Länk

en: Label
sv: Etikett

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Created
sv: Skapad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Sources
sv: Källor

en: Source
sv: Källa

en: Language code
sv: Språkkod

en: The language code.
sv: Språkkoden.
