Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Link
hy: Հղում

en: Label
hy: Պիտակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
