Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: File
nl: Bestand

en: Format
nl: Opmaak

en: Paths
nl: Paden

en: Uploaded file
nl: Geüpload bestand

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Id
nl: ID

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Sources
nl: Bronnen

en: Source
nl: Bron

en: Language code
nl: Taalcode

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: The language code.
nl: De taalcode.
