Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: File
pt: Arquivo

en: Label
pt: Rótulo

en: Format
pt: Formato

en: Paths
pt: Endereços

en: Created
pt: Criado

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Sources
pt: Fontes

en: Source
pt: Fonte

en: Language code
pt: Código do idioma

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.

en: The language code.
pt: O código do idioma.
