Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: File
se: Fiila

en: Format
se: Formáhtta

en: Created
se: Almmuhuvvon
