Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Status
ru: Байдал

en: Delete
ru: Ыраары

en: Type
ru: Янзы

en: File
ru: Файл

en: Link
ru: Шөлүлге
