Video Sitemap (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Once an hour
pt: Uma vez a cada hora

en: Once a day
pt: Uma vez por dia

en: Generate
pt: Gerar

en: Once a week
pt: Uma vez por semana

en: Missing PHP xmlwriter extension
pt: Faltando extensão PHP xmlwriter
