Video Sitemap (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Once an hour
uk: Раз на годину

en: Once a day
uk: Раз на день

en: Generate
uk: Згенерувати

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Once a week
uk: Раз на тиждень

en: Initializing...
uk: Ініціалізація...
