Video Sitemap (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Once an hour
sv: En gång i timmen

en: Once a day
sv: Varje dag

en: Generate
sv: Generera

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Once a week
sv: En gång i veckan
