Video Sitemap (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Once an hour
ru: Раз в час

en: Once a day
ru: Раз в день

en: Generate
ru: Создать

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Once a week
ru: Раз в неделю

en: Initializing...
ru: Запуск…

en: On every cron run
ru: При каждом запуске cron

en: Sitemap generation interval
ru: Интервал обновления карты сайта
