Video Style (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Filename
az: Fayl adı

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Loop
az: Döngə

en: Provider
az: Provayder

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: pixels
az: piksellər

en: Uses
az: İstifadə edir

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Muted
az: Səssiz

en: Show playback controls
az: Oxutma nəzarətlərini göstərin
